לוח מודעות: מקבץ ידיעות ועדכונים של הפורום

* איילת בן-ישי מאוניברסיטת חיפה יוזמת הקמת "פורום" פעיל בקמפוס חיפה ומזמינה את כל חברי הפורום מאנובירסיטת חיפה לשלוח מייל הצטרפות לכתובת haifauforum@gmail.com. בהזדמנות זו, אני מזמינה כל מי שרוצה לקדם פעילות מקומית כזו בקמפוס שלו/ה לפרסם זאת בבלוג בדרך דומה. נשמח גם לעדכונים על פעילויות שונות בקמפוסים.

* אתם מוזמנים לצפות במקבץ סרטי וידיאו מהפגנות הסטודנטים שהיו במהלך השביתה בקמפוסים שונים

http://www.youtube.com/watch?v=fGsKqzG2h7k

* ב"כותרת אזרחית" מפרסם היום מיכאל מירו מאמר בשם "שביתת המצרים מועילה למשק" http://ezrach.freecode.co.il/Front/NewsNet/reports.asp?reportId=216609

* ועד ארגון הסגל הבכיר באוניברסיטת חיפה קיבל שורה של החלטות שחברי הפורום ודאי ימצאו בהן עניין:

‏28/12/2007

מתוך דאגה עמוקה לעתיד ההשכלה הגבוהה במדינת ישראל, ארגון הסגל האקדמי הבכיר באוניברסיטת חיפה מאמץ את ההחלטה הבאה.

1. האסיפה מחזקת את ידיהם של נציגינו במועצה המתאמת ובוועדת השכר ומביעה בהם אמון מוחלט.

2. האסיפה מנחה את חברי הוועד ונציגיו במועצה המתאמת לשבות ללא הגבלת זמן, עד להשגת הסכם שכר הוגן העונה על שתי הדרישות העיקריות: עדכון השכר בעקבות שחיקת העבר משנת 1997 ובניית מנגנון שימנע שחיקה עתידית.

3. האסיפה מגנה כל ניסיון של ועד ראשי האוניברסיטאות, ובכללה הנהלת האוניברסיטה, לנקוט בצעדים משפטיים כנגד הסגל. האסיפה מזכירה כי הנהלות האוניברסיטה לדורותיהן לא העלו על הדעת לפנות לבתי משפט כאמצעי לפתרון סכסוך עבודה.

4. האסיפה קוראת לוועד המנהל לפעול להדחת הנשיא בעקבות בקשתו מבית הדין לעבודה להפעיל צווי מניעה לסגל.

5. האסיפה מודה לסטודנטים-תלמידינו על תמיכתם בשביתה המוצדקת שלנו ושבה ומצהירה כי הסגל האקדמי יעשה ככל שבאפשרותו כדי למזער את הפגיעה בהם.

באסיפה נכחו 186 חברים. ההחלטה התקבלה ברוב של : 182 בעד 4 נמנעים 0 מתנגדים


נהנית מהפוסט? ניתן להביע זאת בעזרת השארת תגובה ויצירת המשך דיון, או הרשמה לפיד ה-RSS וקבלת כל הפוסטים ישידות לקורא ה-RSS שלך.

עדיין אין תגובות.

השארת תגובה

(חובה)

(חובה)