מהלך דורסני של הנהלות אונ' תל אביב, בן גוריון והעברית נגד סגל הביניים (המרצים מן החוץ)

ביום חמישי האחרון קיבלו חברי סגל הביניים (מרצים מן החוץ) באונ' תל אביב, בן גוריון והעברית מכתבים מהדיקנים של הפקולטות בהן הם מלמדים, הדורשים מהם להסכים ללוח הזמנים החדש, ולא, הם יפוטרו כליל. המרצים נדרשו למסור את תשובתם תוך ימים ספורים, ואפילו, בכמה מקרים קיצוניים (בפקולטה למדעים מדויקים באונ' תל אביב) באותו היום ממש.
ר' הכתבה של YNET המצוינת מטה.
באונ' בר אילן התבקשו המרצים מן החוץ ללמד את סמסטר ב' שלהם במקביל לסמסטר א' החדש של הסגל הבכיר, דבר שאמור למנוע פער בתשלום משכורתם, אך עלול לגרום בעיות אחרות במקרים פרטניים.

הוועדה המתאמת של הפורום ערה למצב והתחילה לפעול בהתאם.
ד"ר סילבי הוניגמן

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3498999,00.html


נהנית מהפוסט? ניתן להביע זאת בעזרת השארת תגובה ויצירת המשך דיון, או הרשמה לפיד ה-RSS וקבלת כל הפוסטים ישידות לקורא ה-RSS שלך.

טרקבקים & פינגים

עדיין לא נשלחו טרקבקים ופינגים.

תגובות

אנחנו מחפשים בדחיפות ממ"ה שנפגע לראיון ברדיו. מי שיכול נא לפנות לאורלי בטלפון 03-6944757

אשמח מ א ד לראות את כל אותם """נאבקים דגולים""" למען-*עצמם*, אנשי הסגל הבכיר, שהסבירו יפה מאד, מדוע "אסור להיאבק למען אחרים"…

כל אחד ואחת מהםן, שהתנגדו לצרף לשביתתםן גם את הסגל הזוטר ואת המוריםות מן החוץ, נושא/ת באחריות מלאה, להתפתחות חמורה-מכל זו. ואני *מקווה*, לפחות, שכעת יואילו, בטובם-כי-רב, להכיר בחטאם החמור, להכות על חטא, לקרוע לגזרים את הסכם-הכניעה הארור (צעד חיוני כך או אחרת) – כעת, משנוכחנו כולנו לדעת, עד כמה הרסני הוא – ולפתוח במאבק חברתי כן ואמיתי, למען כלל האקדמיה ולא, כהרגלם, אך ורק למען *עצמם בלבד*.

דניאל, לדעתי אתה מתפרץ לדלת פתוחה. בדיוק בשביל המאבק המשותף הזה הוקם הפורום. בפורום שותפים סטודנטים, אנשי סגל בכיר וזוטר וכולם, אני מניח, תמימי דעים כי את נטל השביתה לא צריכים לשאת המורים מן החוץ על גבם. עם הידיעות הראשונות על מכתבי הפיטורין התגיסנו במאמץ משותף להלחם נגד הפגיעה. לא אקשור לראשינו כתרים אבל אני מניח שהכתבה הבאה :http://www.publiceducation.org.il/?p=151 מרגיעה יותר.
שלך, ארז

השארת תגובה

(חובה)

(חובה)