החלטת ארגון הסגל הבכיר בבר-אילן

האסיפה מחזקת את חברי המועצה המתאמת ובפרט את נציגנו, ומביעה בהם אמון מוחלט.
קמפוס בר אילן
האסיפה קוראת לור"ה ובייחוד לנשיא אוניברסיטת בר אילן לעמוד על משמר עצמאות ואי תלות האוניברסיטאות בישראל ולתמוך בדרישות הצודקות של הסגל האקדמי.


האסיפה מחזקת את המועצה המתאמת להמשיך בשביתה עד להשגת הסכם שכר הוגן העונה על שתי הדרישות העיקריות: פיצוי על שחיקת העבר משנת 1997 ובניית מנגנון שימנע שחיקה ושביתות בעתיד.

האסיפה מוחה על האופן האטום, הכוחני והמבזה שבו מנהלים נציגי האוצר את המו"מ איתנו. אנו מוחים נגד הזלזול במערכת ההשכלה הגבוה הבאה לידי ביטוי במדיניות התקצוב.


האסיפה מגנה בחריפות את נשיא האוניברסיטה , פרופ' משה קוה, על דרישתו להוצאת צווי מניעה לחברי הסגל.

האסיפה תובעת מהנשיא, פרופ' משה קוה, למשוך את פנייתו הפסולה לביה"ד לעבודה להוצאת צווי מניעה וקוראת לוועד המנהל של האוניברסיטה להוקיע פניה זו.

האסיפה מודיעה כי אם יוצאו צווי מניעה ייקראו כל בעלי התפקידים האקדמיים: דיקנים, ראשי מחלקות וחברי ועדות להתפטר מתפקידם ולא לשתף פעולה עם ראשי האוניברסיטה, וזאת כמחאה על הפגיעה באושיות האקדמיה.

האסיפה מודה לסטודנטים-תלמידינו על תמיכתם המתמשכת בשביתה המוצדקת שלנו ושבה ומצהירה כי הסגל אקדמי יעשה כל שבאפשרותו על מנת למזער את הפגיעה בהם.


נהנית מהפוסט? ניתן להביע זאת בעזרת השארת תגובה ויצירת המשך דיון, או הרשמה לפיד ה-RSS וקבלת כל הפוסטים ישידות לקורא ה-RSS שלך.

עדיין אין תגובות.

השארת תגובה

(חובה)

(חובה)