קריאה להורים וקרובים אחרים של סטודנטים לצאת עם הפורום נגד מדיניות הרס האקדמיה

קראו ב- NRG מעריב את מאמרו של ד"ר תימור מלמד מהמחלקה להנדסת חשמל ומחשבים באוניברסיטת בן גוריון, "כשבאו לקחת את הסטודנטים, שתקתי": http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/753/947.html

המאמר מבהיר מדוע הרס האקדמיה הוא עניינם האישי של כל הורה או קרוב אחר של סטודנטים בהווה ובעתיד, כלומר של כל האזרחים, ואינו רק סוגיה פנימית של אנשי אקדמיה. תימור קורא להורי הסטודנטים ואלה שהיו או יהיו הוריהם של סטודנטים להצטרף למאבק "הפורום להגנת ההשכלה הציבורית".

אכן, הצטרפות הורים וקרובים אחרים של סטודנטים, בפועל ובפוטנציה, לפורום במגמה לפעול כדי להעלות את משבר ההשכלה הגבוהה והשלכותיו החמורות על עתיד החברה בישראל לראש סדר היום הציבורי והתקשורתי, תתקבל בשמחה. פעילות של קבוצה מעין זו עשויה להיות אפקטיבית יותר מזו של אנשי אקדמיה.

אז אם אתם קוראים פוסט זה, ויש לכם סטודנט/ית במשפחה, או חברים שילדיהם סטודנטים (וזה כולל תינוקות, כי הוריהם ירצו שיהיה להם סיכוי להיות יום אחד סטודנטים), או חברים שנכדיהם סטודנטים, העבירו אליהם את הקריאה. בכוחכם להשפיע ולעצור את הרס האקדמיה הציבורית! הצטרפו לפורום והקימו קבוצת אזרחים שאכפת להם!

להצטרפות לפורום

שלחו מייל אל ד"ר איריס אגמון (אוניברסיטת בן-גוריון) ואל ד"ר סילבי הוניגמן, (אוניברסיטת תל אביב) וציינו פרטים מלאים: שם, קירבה (הורה, קרוב משפחה אחר או אזרח שאיכפת לו מהרס האקדמיה), וכתובת אימייל.(ניתן גם להירשם לרשימת התופצה של הבלוג, על ידי מילוי אימייל בתפריט הממוקם בצד שמאל של האתר)


נהנית מהפוסט? ניתן להביע זאת בעזרת השארת תגובה ויצירת המשך דיון, או הרשמה לפיד ה-RSS וקבלת כל הפוסטים ישידות לקורא ה-RSS שלך.

טרקבקים & פינגים

[…] להביא את אקט התמיכה הכי מינימלי שיש, קפצו לבלוג של “הפורום להגנת ההשכלה הציבורית“, ותירשמו כמנויים לעידכוני […]


תגובות

השארת תגובה

(חובה)

(חובה)