עיכוב באישור הסופי להסכם שנחתם בין נציגי הזוטרים ו-ור''ה

ההסכם שנחתם לפני יומיים בין נציגי הפורום המתאם של ארגוני הסגל הזוטר באוניברסיטאות לבין נציגי ור"ה (לקריאת ההסכם לחצו כאן) עדיין מחכה לאישורו של הממונה על השכר במשרד האוצר כדי לקבל תוקף פורמאלי. בשל העיכוב באישור ההסכם, מוציאות האוניברסיטאות כתבי מינוי ישנים למרצים מן החוץ, מתוך כוונה להחליפם בכתבי המינוי החדשים לאחר אישור ההסכם. ארגון הסגל הזוטר באוניברסיטת ת"א כבר הודיע לאוניברסיטה כי תנאי לפתיחת שנת הלימודים הבאה כסדרה הוא יישום ההסכם החדש.
לפרטים נוספים על המצב הנוכחי, ראו המכתב ששלח ארגון הסגל הזוטר בת"א לחבריו. רבים מהפרטים המופיעים בו רלוונטיים גם לשאר האוניברסיטאות:
http://www.zutar.org.il/news/letter110908.html

מכללות: ההסכם אינו חל על אף אחת מהמכללות. יש לקוות כי מועצת ארגוני הסגל האקדמי במוסדות להשכלה גבוהה, ארגון גג המייצג רשמית את הזוטרים ואת הממ"ה במכללות ידרוש תנאים שווים לממ"ה במכללות לאחר חתימת ההסכם באוניברסיטאות.

ד"ר סילבי הוניגמן


נהנית מהפוסט? ניתן להביע זאת בעזרת השארת תגובה ויצירת המשך דיון, או הרשמה לפיד ה-RSS וקבלת כל הפוסטים ישידות לקורא ה-RSS שלך.

טרקבקים & פינגים

עדיין לא נשלחו טרקבקים ופינגים.

תגובות

ההסכם חל על כל 2 צדדים שחותמים עליו (ז"א בינתיים הוא לא חל על אף אחד כי היתה רק חתימה בר"ת, וגם לא של כולם). אין שום סיבה מיוחדת מדוע לא יחול הוא על המכללות אם ארגון הסגל הרלבנטי והמכללה הרלבנטית יחתמו…

השארת תגובה

(חובה)

(חובה)