פניה ישירה של יו"ר ועד עובדי/ות הנקיון באונ' בן גוריון אל הסטודנטים!

ועד עובדי/ות הנקיון באוניברסיטת בן גוריון, ועד שנבחר באופן חוקי ומנסה למלא את תפקידו ולדאוג לזכויות עובדי/ות הנקיון באוניברסיטה אצל הקבלנים-המעסיקים, עושה זה זמן רב נסיונות לנהל מו"מ מול המעסיקים כדי להגיע לחתימה על הסכם עבודה קיבוצי. הוועד נתקל בקשיים ומכשולים שמוצבים בדרכו במכוון ומתקשה לקדם את המו"מ.

יו"ר ועד עובדי/ות הנקיון, הגב' מרי ונסובסקי, פנתה היום בקריאה מוקלטת אל ציבור הסטודנטים באוניברסיטה לתמוך במאבקן/ם ולקבל בהבנה את האפשרות שבעקבות הכרזת סכסוך עבודה עם הקבלנים, עובדי/ות הנקיון ישבתו מעבודתן/ם והסטודנטים יתקלו בכיתות, מעבדות וחדרי שירותים לא נקיים כפי שהורגלו.

כזכור, מאבק עובדי/ות הנקיון באב"ג, שהאוניברסיטה, כמנהג האוניברסיטאות, יתר מוסדות הציבור ושאר העולם הניאו-ליברלי, מעסיקה באמצעות קבלני כוח אדם, מאבק זה נמשך כבר זמן רב ועובדי/ות הנקיון רשמו בו השגים לא מבוטלים. מאבק זה מלווה בתמיכת סטודנטים ומרצים בקמפוס והוא איפשר את הקמתו של הוועד במסגרת ארגון "כוח לעובדים", כנגד כל הסיכויים! אחרי הכל, מדובר בעובדים, ולרוב – עובדות, שבאות מהמגזרים המוחלשים ביותר בחברה הישראלית ורמת הסיכון שהן לקחו על עצמן במאבקן מעוררת השתאות.

מחר, יום שני, תתקיים בקמפוס משמרת מחאה רצופה של עובדי/ות הנקיון עם סטודנטים, מרצים ועובדי אוניברסיטה שיבואו להביע הזדהות!


נהנית מהפוסט? ניתן להביע זאת בעזרת השארת תגובה ויצירת המשך דיון, או הרשמה לפיד ה-RSS וקבלת כל הפוסטים ישידות לקורא ה-RSS שלך.

עדיין אין תגובות.

השארת תגובה

(חובה)

(חובה)