דיון פתוח לציבור בהמלצות הביניים של ועדת ספיבק-יונה

להלן ההזמנה לדיון הפתוח:

המכללה החברתית כלכלית מזמינה את הציבור הרחב לדיון ציבורי בנושא מסקנות ועדות המומחים שהוקמו בעקבות מאהלי המחאה. צוותים אלה עמלו בשבועות האחרונים על הכנת עקרונות והמלצות לשינוי סדר היום החברתי והכלכלי. הדיון הציבורי יתקיים ביום ד', 14.9.11, בין השעות 14:00 עד 19:30, במכללה האקדמית תל אביב – יפו, בנין פומנטו, רח' רבנו ירוחם 2, יפו.

הדיון הציבורי יאפשר לציבור הרחב, אנשי ארגונים חברתיים והמוחים במאהלים ברחבי הארץ, להביע את עמדתם על מסקנות הביניים של ועדות המומחים בתחומים הבאים: בריאות, רווחה, חינוך. בדיונים ישתתפו חברים מצוותי המומחים.

המעוניינים להשתתף בדיונים מוזמנים להעביר את שמם ופרטי קשר עד ליום ג', 13.9.11, בשעה 17:00 לדוא"ל seajuly14@gmail.com. יש לציין לאיזו מהוועדות מיועדת פנייתכם.

——————–

ובהזדמנות זו – שתי תזכורות:

1. עקב תקלה טכנית, מספר התגובות לפוסטים האחרונים אינו מתעדכן, והוא נשאר 0 גם כאשר נכנסות תגובות. למרות זאת, אפשר לשלוח ולקרוא תגובות.

2. עדיין אפשר לחתום על העצומה נגד העסקת מורים מן החוץ במערכת החינוך וההשכלה הגבוהה: http://www.atzuma.co.il/publiceducation.


נהנית מהפוסט? ניתן להביע זאת בעזרת השארת תגובה ויצירת המשך דיון, או הרשמה לפיד ה-RSS וקבלת כל הפוסטים ישידות לקורא ה-RSS שלך.

עדיין אין תגובות.

השארת תגובה

(חובה)

(חובה)