קורקינט חשמלי מהווה ללא ספק את אחד מכלי התחבורה האהובים ביותר על הציבור כאן בישראל, ולא בכדי. מדוע מדובר בכלי תחבורה אידיאלי בעבור סטודנטים? להלן הפרטים.

רכישת קורקינט: הדרך הקלה (והפשוטה) להתנייד בזמן הלימודים

זה לא סוד שבמדינת ישראל יש בעיה של פקקים. למעשה, השנה הנוכחית שברה שיאים ונכון להיום הנהג הממוצע מבלה לא פחות משעתיים בתוך הפקקים במרכזי הערים אך גם מחוצה. כסטודנטים עסוקים שנדרשים להגיע למוסד הלימודים, לעבודה, לבית ולבקר חברים, החתירה שלכם בכל הקשור לניידות היא להגיע במהירות ממקום למקום. בדיוק משום כך רכישה של קורקינט חשמלי מהווה הזדמנות נהדרת להצטרף לעשרות אלפי צעירים שכבר עכשיו משתמשים באופן קבוע בקורקינט, הן בשל העובדה כי מדובר בכלי תחבורה קל משקל והן בשל היכולת לחסוך את ההמתנה הפקקים כמו גם חיפוש חנייה. הקורקינטים החדשים מגיעים למהירות גבוהה כמו גם קלי משקל ולכן ניתן להיכנס איתם לכל מקום, באופן קל ופשוט. בנוסף לכך, ניתן להבחין כיצד יותר ויותר עיריות החלו להנגיש את התשתיות לטובת ציבור רוכבי האופניים כמו גם הקורקינטים, ולכן דרכים שפעם היו מסוכנות מאוד לנסיעה הפכו לבטוחות כמו גם נעימות. בשנים האחרונות הקורקינט הפך לאחד הלהיטים הגדולים של ענף התחבורה, ועל כן אם אתם מחפשים כלי תחבורה שיאפשר לכם להגיע במהירות אבל גם בסטייל – אין ספק כי בחירה בקורקינט חשמלי היא בחירה נהדרת בעבורכם לטווח הקצר כמו גם הרחוק.

קורקינט חשמלי לסטודנטים: כלי התחבורה שיחסוך לכם כסף וזמן

איך לבחור קורקינט?

מאחר והמבחר של הקורקינטים החשמליים הוא עצום, רצוי קודם כל לבחון סקירה שתעזור לכם לבחור דגם מומלץ של קורקינט חשמלי. מדובר בסקירה מפורטת עם הדגמים החדשים שיצאו לשוק בשנה האחרונה כאשר כל סקירה כוללת גם מחיר וגם התרשמות מצד נהגים שבדקו את הקורקינט ומציגים מניסיונם את ההתרשמות. על מנת שתוכלו לקבל הצעת מחיר נוחה, רצוי לבצע השוואת מחירים דרך אתרי מדרג מתמחים כמו גם לבחון כי במסגרת הרכישה אתם מקבלים אחריות מלאה. לאחר הרכישה של הקורקינט נדרש לבצע תחזוקה שוטפת, בכדי להבטיח כי הקורקינט כשיר לנסיעה. מאחר ומדובר בקורקינט בו אתם עתידים להשתמש באופן קבוע, נוצרת שחיקה טבעית של הגלגלים ולכן בדקו היטב כי אתם רוכשים את הקורקינט דרך חברה מוכרת המעניקה לכם אחריות כמו גם שירות לקוחות זמין בכל עת. פרמטר חשוב נוסף אותו צריך לבדוק הוא זמן הסוללה של הקורקינט. רוב הדגמים החדשים מאובזרים בסוללת ליתיום בעלת 35 אמפר, מה שמאפשר לכם להגיע עם הקורקינט למרחק של עד 120 ק"מ ללא צורך בהטענה נוספת. ככל שזמן הטעינה קצר יותר, כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם משקיעים את כספכם בכלי תחבורה איכותי ומתקדם.

ניידות, קלילות וגמישות בכלי תחבורה אחד

היכולת שלכם להשקיע כסף ברכישה של קורקינט חשמלי היא חשובה מאחר ואתם יכולים לקבל תמורה מלאה למחיר. הסיבה לכך? ובכן, קודם כל מדובר בכלי תחבורה נייד שחוסך לכם זמן מבחינת חיפוש חנייה נוסף לאחזקה של רכב – הוצאה כבדה מאוד בעבור סטודנטים. נוסף לכך, מדובר בכלי גמיש שבו ניתן להשתמש בהתאם לצורך, וכמובן נושא הניידות שמהווה בפני עצמו סוגיה חשובה לסטודנטים שצריכים להגיע מנקודה לנקודה במהירות. עם זאת, חשוב להבין כי מדובר בכלי תחבורה לכל דבר ועניין ועל כן עלייה על קורקינט צריכה להתבצע אך ורק כאשר חובשים קסדה כמו גם שמירה על כללי הרכיבה בכביש. בנוסף לכך, קבעו לעצמכם הגעה לחנות פעם בחודשיים לטובת בדיקה של הקורקינט.

לסיכום, רכישה של קורקינט חשמלי מהווה הזדמנות נהדרת להתאים את עצמכם לאורח החיים העמוס שלכם כסטודנטים. הקדישו את הזמן לבצע השוואת מחירים, בחינת ספקים וקראו היטב את הסקירה, לטובת קבלת החלטה נכונה.