תור למומחה אף אוזן גרון

עוד רגע החורף פה וכבר מעכשיו ניתן לחוש במגוון מחלות העונה. התקררות, גודש, כאבי אוזניים, חום גבוה וכדומה. מכאן שאם מנסים לשבת ללמוד אך לחץ באוזניים מוציא מאיזון, אם מבקשים לצאת מהמיטה ולהגיע ללימודים אך הגרון מסמן שעדיף לחזור למיטה, או אם מנסים ללמוד למבחן אך הסינוסים לא מאפשרים, יש לקבל סיוע מקצועי בהקדם הניתן. מה אם כן עושים, כיצד קובעים תור לרופא מומחה כאשר נמצאים בעיר אחרת ולא מכירים את הרופאים המקומיים? גלו את הדרך הקלה – 3 טיפים יעילים!

אופציה יעילה ומקצועית – אתר דוקתורים

אחת מהאופציות היותר יעילות היא להזמין תור למומחה אף אוזן וגרון דרך אתר דוקתורים. מדובר באתר ייעודי עבור הזמנת תורים עבור מומחים בתחום הרפואה, כאשר פעולת הסינון מאוד נוחה. ניתן לסנן לפי קופת החולים שאליה משויכים ולפי העיר שבה מתגוררים. כמו כן, הרשימה שמופיעה נבחרת בקפידה ומאפשרת לערוך היכרות ראשונית. במקביל, הרשימה מסייעת להבין באופן מידי מהו התור הקרוב ביותר וכמובן שגם לשריין אותו. הרעיון הוא שבהחלט אפשר לקבוע תור למומחה אף אוזן גרון דרך האתר ובכך לסגור את הפינה, אך גם ניתן להתקשר למספר של המרפאה הרצויה (מופיע באתר) ולקבוע תור באופן טלפוני, כל שעל הדרך זוכים לברר לגבי דגשים נוספים שנוגעים לאותו מומחה.

פונים למוקד של קופת החולים

מבקשים ללכת על הדרך המוכרת והידועה? התקשרו למוקד הטלפוני שמשויך לקופת החולים שלכם ופשוט תחכו למענה טלפוני, כאשר יש לנתב את השיחה לאופציה שנוגעת לקביעת תור אצל רופא מומחה. לרוב יופיע סינון קולי ראשוני (למשל "עבור רופא ילדים, נשים ואף אוזן וגרון הקש 5"), כך שיש להרים טלפון רק כאשר מרוכזים, אחרת נאלצים להקשיב לסך האפשרויות מחדש. כמו כן, אם אינכם מבקשים לקבל החלטה ללא שום ידע מקדים, ניתן לבקש מהנציג שיפנה אותכם לרשימה, אותה נהוג לשלוח למייל האישי. אם בוחרים באופציה הזו מוטב לסנן את הרשימה בהתאם למיקום, ולאחר מכן לבחון ביו 3/4 אופציות רלוונטיות – לברר רזומה ומהו תחום ההתמחות הראשי.

מפעילים את חברת הביטוח

אם פעם ביטוח בריאות פרטי היה בגדר מותרות, הרי שכיום רבים מבינים שביטוח פרטי נועד לחסוך תסבוכות כספיות, כך שהוא הפך להיות נחלת הכלל. מכאן שגם אם אתם סטודנטים תפרנים, עדיין יכול להיות שיש לכם ביטוח בריאות פרטי, ואף מטעם ההורים. מכאן שיש לנו עבורכם המלצה כפולה: ראשית תבדקו עם ההורים האם אתם כלולים בביטוח הבריאות שלהם ושנית תפעילו אותו. לא מעט ביטוחים מאפשרים לפנות בהקדם הניתן למומחים במגוון תחומים, כולל מומחים בתחום אף אוזן וגרון. כל שעליכם לעשות זה להשיג נציג טלפוני מטעם הביטוח ופשוט לבקש הפנייה למומחה בתחום שמקבל בעיר הרצויה.

נעזרים באבא ואמא

אז כן, אתם סטודנטים מהסוג שגם לומד וגם עובד, ובמקביל מנסים לחיות חיי סטודנטים עשירים, להיפגש עם חברים וכמובן שגם לבלות. אז איפה יש זמן לקבוע תור לרופא? ובכן היו בטוחים שאם רק תרימו טלפון לאמא ותספרו לה שאינכם מרגישים בטוב ולא יודעים מה לעשות, היא ככול הנראה תעלה על האוטו עם סיר מרק עוף, או לכל הפחות תהיה מוכנה לברר עבורכם למי ניתן לפנות. אחרי המרק שנו שנת לילה טובה, והיא יכולה לעזור לכם להתאושש ואף לשחרר לחצים מהלימודים.

שנסכם? ניתן לנצל את טוב הלב של אמא, ניתן לחכות על הקו, ניתן לנצל את ההזדמנות כדי להבין אלו ביטוחי בריאות יש לכם וכמובן שגם ניתן לבחור בדרך הקלה ולהיעזר באתר ייעודי, יעיל ומוביל. שנסכם? תהיו עצמאיים ותשמרו על הבריאות!