סטודנטים שמתחילים בקרוב שנת לימודים חדשה, ואולי עבור חלקכם זוהי אפילו שנת הלימודים הראשונה? אין ספק שמדובר על חוויה מרגשת ומיוחדת ועל צעד חכם שיעזור לכם להתקדם מבחינה תעסוקה בחיים. יחד עם זאת, מדובר על תקופה בהחלט מאתגרת מבחינה כלכלית שכן עליהם לממן את הלימודים עצמם ועצם כך שאתם צריכים ללמוד מן הסתם, מקשה עליכם מאד לפרנס את עצמכם בצורה טובה כאשר למרבית הסטודנטים אין את האפשרות לעבוד במשרה מלאה. מעבר לכך, נראה כי הרבה מאד סטודנטים בשלב הזה בחיים מעוניינים להתחיל בחיים עצמאיים ולעבור לגור מחוץ לבית ההורים וזה רק מוסיף כמובן לאתגר הכלכלי. בנקודה הזו סטודנטים רבים מתקשים לרהט את הבית כראוי כשהם מגלים שזאת משימה לא פשוטה ולא זולה. למרבה המזל, אם משכילים ללמוד מראש איך אפשר לעצב את הבית הזול זה משהו שיאפשר לנו לחסוך הרבה מאד. בואו נבין איך לעשות את זה.

חפשו ריהוט בחנויות משתלמות באמת

אחת התפיסות השגויות ביותר כשזה מגיע לעיצוב הבית אומרת שככל שרהיט איכותי כך מחירו גבוה יותר. ובכן, זה אולי עשוי להיות נכון עבור מוצרים שונים, אבל בהחלט לא לגבי רהיטים. כיום, יש הרבה חנויות שמבינות את הצורך של רבים ברהיטים טובים וכן מבינות שזה לא משהו שאפשר לקרוע את הכיס בשבילו בכל פעם. האוס דיזיין למשל היא חנות נפלאה שמציעה מגוון עצום של רהיטים מסוגים שונים, החל מסלונים, דרך ריהוט לחדרי שינה, מערכות ישיבה, ארונות ועוד. על מנת להציע ללקוחות שלה מחירים מעולים מבלי להתפשר על האיכות הם מנהלים את מרבית הפעילות שלהם מאתר האינטרנט ללא אולם תצוגה וכך אפשר ליהנות ממוצרים טובים באמת בלי להוציא הרבה כסף.

עיצוב הבית בזול: כל הטיפים שיעזרו לכם לחסוך - בלי להתפשר על האיכות

שקלו את האפשרות של מוצרים יד שנייה

כן, זה בהחלט בסדר גמור לקנות גם מוצרי יד שנייה מדי פעם וזה גם משהו שיכול לחסוך לכם לא מעט כסף. נכון, מזרן חדש למיטה זה אולי לא משהו שכדאי לקנות לאחר שימוש, אבל מוצרים אחרים כמו מוצרי חשמל, כסאות, ארונות וכן הלאה – אלו הם בהחלט דברים שאפשר לקנות לאחר שימוש ולחסוך כסף. שימו לב שכמעט בכל מוסד לימודים גדול יש קבוצת פייסבוק ייעודית בדיוק בשביל הדברים הללו ושם תוכלו לראות סטודנטים אחרים שמפרסמים ריהוט וציוד שעשוי להתאים לכם. קחו בחשבון שבסוף כל שנת לימודים יש הרבה מוצרים במחירים זולים בגלל סטודנטים שעוזבים ולא מעוניינים להיסחב עם חלק מהציוד שלהם.

קנו דברים ברשתות הסטוק

אנחנו לא מדברים על דברים גדולים כמו או מוצרי חשמל או מחשב נייד, אלא יותר מוצרים קטנים – ארוניות, פריטי עיצוב, מדפים, כלי מטבח, תמונות לתלייה וכן הלאה. את כל הדברים הללו תוכלו למצוא במחירים ממש זולים ברשתות הסטוק השונות. למרבה הנוחות יש בדרך כלל יותר מחנות אחת בכל עיר או בכל אזור מרכזי.

עשו זאת לאט לאט

לבסוף אנו רוצים לשתף אתכם בטיפ אחרון של אלופים. סטודנטים רבים מעוניינים לרהט את הדירה לחלוטין כבר ברגע שהם עוברים ועל אף שזה בהחלט יכול להיות נחמד, זו לא תמיד שאיפה נכונה. אנו ממליצים ללכת בהתחלה על הדברים החשובים והבסיסיים שאתם יודעים שלא תוכלו להסתדר בלעדיהם – מקרר, תנור, מיטה ואת שאר הדברים אפשר לקנות בזמן אחר. בדרך הזו תגלו מציאות במחירים מפתיעים וזה יחסוך לכם הרבה יותר בעתיד. מאחלים שנת לימודים מוצלחת ופורייה!