אם גם אתם סטודנטים בתקופה הזו בחייכם, אתם וודאי יודעים עד כמה מדובר בזמן בו הידע זוכה להרחבה משמעותית ואתם נחשפים להרבה מאד תכנים חדשים ומעניינים, גישות שונות בתחומי חיים רבים ובאופן כללי הרבה דברים שלא ידעתם לפני כן. אם תשאלו אותנו, דווקא בשלב הזה, כשהראש פתוח ומוכן ללמידה, זה הזמן לחפש עוד מקורות ידע שיעשירו אתכם אפילו יותר ויש דרכים ללמוד ולגלות דברים חדשים אפילו "על הדרך" בלי מאמץ גדול מדי. אחת הדרכים הללו היא האזנה לרדיו והיכרות עם תחנות קטנות יותר שלהן חופש עיתונאי גדול יותר, ובהן תוכלו ללמוד הרבה מאד דברים מעניינים ולקבל מידע מזוויות חדשות על נושאים אקטואליים שונים. אנו רוצים להמליץ בחום על על תחנת הרדיו גלי ישראל, בה תוכלו להאזין לתכנים רבים בנושאים אקטואליים שונים שכנראה גם תגלו בהם לא מעט עניין מעבר להעשרת הידע המבורכת. היה כמה תוכניות שווה להכיר, אבל קודם כל כמה מילים על תחנת הרדיו גלי ישראל.

גלי ישראל

גלי ישראל היא תחנת רדיו אזורית של אזור יהודה ושומרון ומשתייכת לקבוצת "רדיו ישראל" שבבעלותם של אנשי העסקים צביקה שלום ויוסי סבן. את התחנה ניתן לקלוט בכמה אזורים בארץ, אבל בהחלט לא בפריסה מלאה, אך למרבה המזל אפשר להאזין לכל התוכניות באינטרנט בקלות דרך אתר רדיו הד. הנה כמה תוכניות שמשודרות כיום ששווה להכיר.

פתחי וזמרי בעם עם נועם פתחי ויותם זמרי

נועם פתחי ויותם זמרי הפכו כבר מזמן לדמויות מוכרות מאד בתקשורת הישראלית, לטוב ולא. התכנית שלהם היא פרובוקטיבית, בועטת, עוקצנית וחריפה. אולי לא תסכימו איתו על הכל ויש סיכוי אפילו להתעצבן, אבל מה שבטוח שלא יהיה לכם משעמם לרגע.

עצם העניין עם שרון גל

גם שרון גל הוא דמות ותיקה ומוכרת בעולם התקשורת הישראלית ובתכנית שלו "עצם העניין" הוא עוסק בנושאים אקטואליים בוערים מזוויות שונות ומעניינות. אם יצא לכם לראות אותו בטלוויזיה, דעו שתוכנית הרדיו מאפשרת לו להעמיק עוד יותר בנושאים מעניינים, הרבה יותר ממה שאפשר לעשות בטלוויזיה בפריים טיים.

אבי רצון בבוקר עם אבי רצון

כל חובבי האקטואליה הגדולים ביותר, יודעים שהרגעים הכי מעניינים וחמים קורים בשעות הבוקר, אחרי שענייני היום הקודם דעכו וכעת מגיע יום חדש עם התפתחויות מעניינות. בתכנית של אבי רצון תוכלו לקבל מידע טרי ועדכני שיעשה לכם סדר ושווה במיוחד להאזין אם יש לכם נסיעה לאוניברסיטה בבוקר וקצת זמן לשרוף.

רוצים להעשיר את הידע? הכירו את תוכניות האקטואליה של גלי ישראל

מרכז העצבים עם מושיקו פסל, יוסי דוידוב ואלי ציפורי

כאן מדובר בתכנית אקטואליה לא שגרתית, מפני שהיא משתפת את המאזינים באופן מלא. בנושאים הבוערים עליהם אפשר לשמוע בשאר התכניות במהלך היום, תוכלו לדון אפילו אתם ומי ששמע את התכנית הזאת מתישהו בעבר יודע היטב שהיא יכולה להגיע לפעמים לטונים גבוהים מאד ואקשן זה אף פעם לא משהו שחסר בה.

יומן הצהריים עם מתי טוכפלד

עוד תכנית אקטואליה נפלאה בהגשתו של מתי טוכפלד המביאה סיכום ביניים לעניינים החשובים והמעניינים ביותר של האקטואליה הישראלית מדי יום.

לסיכום

אם אתם מחפשים העשרה נוספת של הידע ואוהבים להאזין לרדיו, תחנת הרדיו גלי ישראל היא בלי ספק תחנה שמתאימה לכם. זכרו שגם אתם לומדים וגרים באזור בו לא ניתן לקלוט אותה דרך הרדיו, תוכלו להאזין בקלות בכל זמן שתרצו ומכל מקום בעצם דרך האינטרנט באתר רדיו הד. האזנה נעימה!