סטודנטים חובבי ספורט ורוצים להוציא מעצמכם יותר? ובכן, אין ספק שכל נושא הכושר הגופני הוא מאתגר הרבה יותר במהלך הלימודים, כאשר יש לנו עיסוקים נוספים רבים כמו עבודה לצורך פרנסה ומחייה, רצון לבלות זמן עם החברים בשעות הפנאי וכמובן כל מטלות הלימודים, ולכן חשוב למצוא את השיטות המתאימות שיאפשרו לשדרג את האימונים. יש כאלו שהולכים למאמן פרטי, אחרים מצטרפים לקבוצות תמיכה ברשת, אבל האמת היא שהדבר החשוב ביותר לעשות הוא לדאוג לתזונה מתאימה שתאפשר לגוף שלנו לבנות את עצמו באופן אידיאלי. בגלל שזה לא תמיד פשוט להשיג את כל הרכיבים החיוניים דרך המזון שאנו צורכים, שווה בהחלט לשקול את האפשרות הנוחה של שימוש בתוספי תזונה איכותיים המכילים את הרכיבים הללו, ואנו רוצים להכיר לכם עכשיו כמה תוספים מצוינים שבהחלט יעזרו לכם להוציא יותר מכל אימון.

בודי ליין של קולגן פלוס

חשוב לדעת כי המוצר החדש של קולגן פלוס שנקרא בודי ליין הוא אחת הבשורות המרעננות עבור ספורטאים מקצועיים וחובבים כאחד. הקולגן הוא חלבון חשוב מאד שיש לו למעשה כמה וכמה וסוגים והסוג הספציפי בתוסף הזה הוא זה שמתאים לכושר הגופני. הוא מסייע לחיזוק הגידים והשרירים ונותן מענה מצוין גם לרקמות החיבור והרצועות – דברים שחשובים למי שרוצה לשפר את הביצועים. כמו כן ביכולתו לתרום לעלייה במסת השריר ועל הדרך הוא משפר את מראה העור, השיער והציפורניים.

תוסף BCAA טי-רקס אננס

ה-BCAA הוא אחד הדברים החשובים ביותר כשמדברים על עלייה של מסת השריר. הוא מחזק את השרירים ומשפר את התהליך של בניית השריר, מסיים בהפחתת כאבי השרירים לאחר אימונים, מכיל חומצות אמינו חשובות שהגוף לא מייצר בעצמו, מייעל במידה רבה את תהליך שריפת השומנים של הגוף ואפילו עשוי להעצים את הסיבולת עבור חלק מהמתאמנים. כל הדברים הללו הפכו את התוסף הזה לפופולרי ומבוקש מאד בקרב ספורטאים והדגם הספציפי הזה הוא אחד הטובים שגם מגיע בטעם מצוין ומרענן של אננס.

מתאמנים ונהנים: תוספי התזונה שישדרגו לכם את האימון

מגנזיום ציטארט ו–B6 של סופהרב

מגנזיום הוא מינרל חשוב מאד כשמדברים על חיזוק העצמות ומניעת פציעות. ספורטאים שמתאמנים בעצימות גבוה מאד חייבים שיהיה להם מספיק מגנזיום בגוף על מנת להימנע מפציעות קשות וכן לקצר באופן משמעותי את תהליך ההחלמה והקושי שלו במקרים שפציעות כן קורות. עבור סטודנטים שלא מצליחים להשיג את הכמות הרצויה של מגנזיום בגוף זה פתרון מעולה ובהחלט מדובר על תוסף חשוב.

קריאטין של סופר אפקט

בראש ובראשונה מדובר על רכיב שתומך באופן משמעותי למדי בבניית השריר. מעבר לכך, הוא קשור באופן ישיר למולקולה האחראית על יצירת אנרגיה, מסייע לדחות עייפות ומאפשר בעצם כך להתמיד במאמץ לזמן ארוך יותר. כמו כן, התוסף הזה עוזר להפחית במידה רבה את הפסולת הנוצרת תוך ניצול האנרגיה של השריר ומשפר את יכולת ההתאוששות של הגוף. כל התכונות הללו הפכו את הקריאטין לאחד התוספים המבוקשים ביותר בעולם כולו על ידי ספורטאים חובבים ומקצועיים כאחד ונראה שהאפשרויות שהוא מציע הן אכן מגוונות ומעניינות.

התייעצו עם אנשי מקצוע

לסיכום חשוב לנו לציין כי המידע שהבאנו כאן לא מהווה המלצה רפואית או חוות דעת רפואית. לתוספים השונים יש בהחלט פוטנציאל לסייע בכושר הגופני, אבל חשוב לצרוך אותן באופן מושכל, להתייעץ עם הרופא ואנשי מקצוע נוספים ובעיקר להבין בדיוק מה חסר בגוף על מנת שלא לצרוך רכיבים שאין בהם צורך ולהגיע למצב של עודף מיותר.