הכשרה מקצועית בתחומי תעסוקה מבוקשים מהווה את הדרך הטובה ביותר להתחיל את הקריירה שלכם בתחום, או לעלות במהירות בסולם הדרגות, כל זאת על רקע של הכשרה אותה מקבלים על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום. לימודי מלונאות, קונדיטוריה וכן ביוטי הם לימודים מבוקשים מאוד בשנים האחרונות, כאשר דרך מכללת רימונים ניתן להוביל ליצירה של מענה אשר מאפשר לכם לשכלל את היכולת המקצועית, ואף לסיים את הלימודים עם תעודה מקצועית. בסקירה הזו נציג בפניכם את מכללת רימונים אשר מאפשרת לכל אחד ואחת לממש את הפוטנציאל – ולהצליח.

מכללת רימונים – כל מה שצריך לדעת

מכללת רימונים היא מכללה מוכרת ומוערכת מאוד העובדת בשיתוף פעולה מלא עם משרד העבודה וכן גופים מרכזיים אשר תומכים בפעילות של המכללה, כחלק מהבנה כי מדובר בהכשרה מקצועית מקיפה אשר נועדה לסייע לצעירים כמו גם מבוגרים ללמוד ולהתמקצע בתחומי תעסוקה מבוקשים, כמו למשל תחום המלונאות. למעשה, לימודי מלונאות במכללת רימונים נחשבים למבוקשים מאוד גם בעבור מי שכבר עוסק בתחום וגם בעבור מי שרוצה לממש את התשוקה לתחום לכדי מקצוע, הן בשל אופק הקידום וכן אופי העבודה אשר משלב בין אלמנטים של אירוח, מסעדנות, ניהול עסקים ועוד. מדובר במסלול לימודים המקנה ידע רב תחומי בנושאי הליבה אשר כוללים בין היתר לימודי אגף מזון ומשקאות, לימודים כללים וכן לימודי אגף חדרים.

מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם לממש את הפוטנציאל הטמון בכם ולקבל הכשרה אשר מאפשרת לכם להשתלב בתחומי תעסוקה מבוקשים, בייחוד על רקע הביקוש ההולך וגובר לאנשי מקצוע מומחים. למעשה, זאת יכולה להיות הזדמנות בעבורכם להיות חלק בכל השמחות של אנשים, כמו בימי התארגנות כלה במלון בימי נישואים, באירועי שבת חתן וכדומה. המעטפת המקצועית של המכללה אשר כוללת את מיטב אנשי המקצוע לצד תחומי לימוד מרתקים כמו מלונאות, קונדיטוריה וביוטי הם אלו שהופכים את המכללה הזו למובילה בתחומה וכזו שהצליחה ברבות השנים להכשיר אלפי בוגרים ובוגרות להשתלבות בתעשייה.

 

 

ניצול הזדמנות לקבלת הכשרה מקצועית

אם התשוקה למקצוע של מלונאות, ביוטי או קונדיטוריה בוערת בכם, זה הזמן להיכנס לאתר של מכללת רימונים ולקבל מידע אודות מסלולי הלימודים כמו גם תנאי הקבלה, כל זאת מתוך מטרה להצטרף לאלפי בוגרים ובוגרות שכבר הצליחו להתקבל לתפקידים בכירים בתחומים הללו, לא רק כאן בישראל אלא גם בעולם. כאשר לוקחים בחשבון כי לימודי קונדיטוריה למשל מהווים מקפצה משמעותית לתחום, מדובר בדרך בטוחה ויעילה לטובת יצירה של מענה המגיע לידי ביטוי במעטפת אשר כוללת לימודים מעשיים לצד לימודים תיאורטיים, כאשר סגל המרצים מקפיד סטנדרט גבוה המגיע לידי ביטוי גם בהמשך, באמצעות קשרים ענפים עם גורמי מפתח בתעשייה. על כן, זה הזמן להיכנס לאתר ולקבל את כל המידע שדרכו תוכלו להגשים חלום ולנצל את ההזדמנות שיכולה להתאים גם לצעירים וגם למבוגרים שמעוניינים בהסבת מקצוע.

מכשירים את דור העתיד

המטרה של מכללת רימונים היא להקנות לבוגרים ובוגרות את הידע המקצועי הנרחב והעדכני ביותר, לטובת השתלבות בתפקידים בתחום המלונאות, ביוטי כמו גם קונדיטוריה. כמוסד לימודים מוביל ונחשב, המעטפת אותה מעניקים בעבור כל תלמיד מגיעה לידי ביטוי בקבלת כלים פרקטיים ומעשיים שיניבו לכם את היכולת ליצור קריירה מצליחה וענפה, גם כאן בישראל וגם בעולם.

לסיכום

מכללת רימונים היא מכללה אשר נוסדה בשנת 1993 בשיתוף משרד העבודה, כאשר מכללה זו מזוהה עם דגש על הכשרה מקצועית מקיפה לשוק העבודה המקומי כמו גם הגלובלי. אם גם אתם רוצים להגשים חלום וליצור את הקריירה בתחום המלונאות, ביוטי או קולינריה, אין ספק כי מדובר במכללה אשר תעניק לכם את היכולת למנף את הכישורים האישיים, ובכך להוביל לקידום מקצועי משמעותי – בכל גיל.