בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה אשר תופסת תאוצה, וזאת בעקבות הקמה של מתחמי עבודה משותפים. למעשה, כסטודנטים אשר מנהלים סדר יום עמוס הכולל לימודים לצד עבודה, אין ספק כי חללי העבודה של  Dogether מהווים הזדמנות מצוינת בעבורכם ליצור מענה המאפשר לעבוד בסביבת צעירה ומתקדמת, בהתאמה אישית לצרכים ועם שימת דגש על יצירה של מענה קהילתי תומך. מה תוכלו למצוא במתחמי העבודה ומדוע מדובר בהזדמנות שאותה אסור לפספס? להלן הפרטים.

Dogether – מתחם עבודה יוקרתי ומבוקש

עבודה במתחם עבודה משותף הוא תחום חדש יחסית בשוק התעסוקה בישראל, אולם הוא הולך וצובר תאוצה, לא מעט בזכות ההבנה כי אפשר ואף רצוי לעבוד מחוץ לבית, וזאת במסגרת של השכרת עמדת עבודה המותאמת לצרכים הנדרשים. חללי עבודה בנתניה עיר ימים מהווים הזדמנות מעולה בעבור קהל הסטודנטים לעבוד וללמוד מתוך חדרי עבודה מעוצבים ומתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר, כאשר היתרון הבולט של מתחם העבודה הזה נובע בין היתר בשל המיקום האטרקטיבי – רק 20 דקות נסיעה מהעיר תל אביב, 5 דקות מתחנת הרכבת ו-10 דקות מהרצליה פיתוח. בנוסף, סביבת העבודה הזו מעוצבת ברמה הגבוהה ביותר כאשר במתחם תמצאו גם עמדות עבודה אישיות לצד אזורי מפגש משותפים, כך שניתן לנצל את השהות במתחם העבודה באופן יעיל ואפילו בעל פוטנציאל לקשרים עסקיים עם בעלי עסקים וחברות השוהים במתחם.

מודל התמחור של חברת Dogether הוא מודל גמיש המאפשר לכם כסטודנטים לשלם בהתאמה אישית, החל מהשכרה ליום, שבוע או חודש, כאשר לכל אורך הדרך נציגי השירות של החברה זמינים בעבורכם, כחלק מתודעת שירות מקצועית המבוססת על ידע נרחב שהפך את מתחם העבודה הזה לאחד ממתחמי העבודה המבוקשים ביותר בישראל.

 

 

עבודה בחלל משותף – מתקדמים לדור הבא של עולם העבודה

עולם העבודה משתנה ומתפתח באופן משמעותי, ועדות לכך ניתן למצוא בביקוש גבוה לעבודה במתחם עבודה משותף אשר מאפשר לציבור הסטודנטים לקחת חלק בקדמה ובפיתוח בדמות של עבודה המתבצעת בסביבת עבודה מפרה, צעירה ודינאמית. בעבור סטודנטים, אין ספק כי מדובר בהזדמנות מעולה, בייחוד על רקע הנגישות הגבוהה לעורקי תחבורה מרכזיים כמו גם אפשרות להגיע עם קורקינט חשמלי למתחם העבודה מיד בסיום יום הלימודים, ולהמשיך את שגרת העבודה באופן מלא, ועם שימת דגש על פרודוקטיביות. ניתן לנצל את השהות במתחם הזה לטובת יצירה של קשרים עסקיים וקהילתיים, כאשר הייחודיות של מתחם Dogether מגיע לידי ביטוי בין היתר בשל היכולת לבחור את דרך העבודה – החל מעבודה עצמאית ועד עבודה בצוות המתבצעת בחדרים ייעודים ומעוצבים. במתחם תמצאו בין השאר גם מטבח מאובזר לצד חדרי ישיבות דינאמיים אשר מתאימים בעבור אירוח של כנסים מקצועיים, כל זאת תחת מודל תמחור גמיש ובשקיפות מלאה.

אידיאלי בעבור סטודנטים ועצמאיים אשר רוצים לעבוד במתחם מעוצב ומתוחזק

היכולת שלכם כסטודנטים לנצל את מתחמי העבודה המשותפים של Dogether בעיר נתניה היא בעלת פוטנציאל אדיר, הן בשל היכולת לעבוד בסביבת עבודה דינמית והן בשל הגמישות אשר היא חיונית בעידן שבו גמישות היא שם המשחק. מתחם העבודה המשותף מצליח להפוך למבוקש מאוד בקרב סטודנטים אבל גם בקרב ציבור העצמאיים, כמו גם חברות אשר יכולות לנצל את המתחם הזה באופן אשר מותאם לצרכים הנדרשים מבחינת טיב העבודה, אבל בין היתר גם מבחינת היכולת ליצור קשרים אישיים עם שותפים לעבודה.

לסיכום

מתחם Dogether הוא המתחם שבו אתם רוצים לעבוד, וזאת בשל היותו מתחם עבודה משותף הממוקם בעיר נתניה ואשר כולל חדרי ישיבה משותפים, עמדות עבודה פרטיות, לאונג' ופינת התרעננות ועוד. באתר ניתן לקבל מידע נוסף ואף לבצע סיור וירטואלי במקום, כך שגם אתם תוכלו להתרשם ממתחם עבודה אידיאלי בעבור סטודנטים.