דרכון פורטוגלי

החלום של צעירים רבים כאן בישראל הוא לעזוב למשך תקופה מסוימת, לטובת התפתחות אישית אותה ניתן לקבל דרך לימודים מעבר לים. כיצד תוכלו להגשים את החלום? ובכן, הכירו את כרטיס הכניסה שלכם – דרכון פורטוגלי.

דרכון פורטוגלי: כרטיס הכניסה להגשמת החלום

אם בעבר הלא רחוק לימודים אקדמאיים מעבר לים היו בגדר חלום בלתי מוגשם, כיום ניתן לראות כיצד יותר ויותר ישראלים מצליחים להגשים את עצמם ואת השאיפות שלהם דרך לימודים בחו"ל, וספציפית באירופה. כידוע, מוסדות הלימוד באירופה נחשבים לאיכותיים ומבוקשים מאוד לא רק בשל איכות הלימודים אלא גם בשל חיי החברה והאפשרות להגדיל את מעגל הקשרים במסגרת הלימודים. בעידן גלובלי, ההזדמנות ללמוד בחו"ל מקנה גם אפשרויות נרחבות מבחינה תעסוקתית, מה שתורם בהמשך להעשרת קורות החיים ולהגדלת הסיכוי להתקבל למשרות נחשקות כתוצאה מהלימודים ומצבירת ניסיון, בין כשכירים ובין כעצמאיים. אולם, בכדי שגם אתם תוכלו להגשים את החלום ולבסס את עתידכם חשוב להבין כי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות הוצאת דרכון זר, וספציפית דרכון פורטוגלי. פורטוגל נחשבת נכון להיום לאחת המדינות המבוקשות למגורים ותעסוקה בשל המחייה הזולה לצד חיי תרבות עשירים, ובעבור ישראלים מדובר בהזדמנות מצוינת להוציא דרכון פורטוגלי בתנאים מקלים, כפי שנסביר כעת.

מדוע להוציא דווקא דרכון פורטוגלי?

לפני מספר שנים עבר תיקון לחוק בפורטוגל המאפשר לישראלים שמוכיחים זיקה לאנוסי פורטוגל וספרד לקבלת אזרחות, בהליך מהיר. רוב מדינות אירופה דורשות מאזרחים זרים לעבור מבחני שפה כמו גם מבחנים אישיים, אולם בפורטוגל מדובר בהליך בירוקרטי ופשוט למדי, בתנאי שמבצעים אותו דרך עורך דין המתמחה בתחום. חשוב  ליצור קשר עם עורך דין אזרחות פורטוגלית מאחר ונדרש לבחון את הזכאות להגשת בקשה כמו גם לנהל הליך משפטי שכולל היכרות עם כל הניואנסים בחוקה הפורטוגלית. מעבר לכך, מילוי הטפסים בעבור הגשת בקשה וניהול ההליך כולל תרגום ועל כן דרך משרד עורכי דין תוכלו לקבל שירותי נוטריון שבמסגרתם תוכלו להיות בטוחים כי אתם מבצעים את ההליך המשפטי בצורה המקצועית והיסודית ביותר. דרך הליווי המשפטי ניתן להבטיח באחוזים גבוהים את קבלת האזרחות והדרכון הפורטוגלי, ובכך לקבל כרטיס כניסה לעבר חיים חדשים ומרתקים במדינה שתשמח לקבל אתכם לשורותיה.

מה הופך את פורטוגל למדינה אידאלית בעבור לימודים מעבר לים?

זה לא סוד שמגורים באירופה הם יקרים, לעיתים פי שניים או שלושה מישראל שנחשבת בעצמה לאחת ממדינות המערב היקרות ביותר. אולם, אזרחי פורטוגל נהנים מאורח חיים רגוע ושלו הכולל בין היתר מגורים בסבסוד מלא או חלקי מטעם המדינה, מגוון מסעדות, מקומות תרבות ובילוי לצעירים וכן מוסדות לימוד מהטובים בעולם. לפורטוגל מגיעים מדי שנה עשרות אלפי צעירים שמחליטים להגשים את החלום דווקא שם, הן בשל המחייה הזולה אבל בעיקר בשל הכנסת האורחים של הפורטוגלים שנחשבים לאוהדי ישראל. בפורטוגל מתגוררת קהילה יהודית (שגם אמונה על אישור בקשות מצד ישראלים לקבלת אזרחות) הידועה בהיותה קהילה מגובשת, ועל כן בזמן שהותם במדינה תוכלו להרגיש ממש כמו בבית – רק בתנאי מחייה משופרים ועם חוויה סטודנטיאלית יוצאת דופן. יתרון נוסף למגורים בפורטוגל הוא כמובן נושא הנגישות. דרך מערכת הרכבות המתקדמת ניתן להגיע לכל מדינה באיחוד באופן חופשי, בעבור מי אשר מחזיק באזרחות פורטוגלית. בשל כך, ניתן בהחלט לומר כי מגורים במדינה מקנים לכם שפע של אפשרויות מבחינת היכולת לטייל אך גם לצבור חוויות שיהפכו את חייכם לחלום מוגשם.

תמורה מלאה למשכורת

חלק מהחוויה של ללמוד מעבר לים כוללת גם היבט תעסוקתי נדרש. ניתן לנצל את ההזדמנות של קבלת האזרחות הזרה לטובת שיפור הכישורים שלכם דרך מתן קבלה לעבודה כשכירים בחברות מובילות בפורטוגל לצד אפשרות לעבוד כעצמאיים במגוון משרות: כתיבת תוכן, שיווק אינטרנטי, בניית אתרים ועוד. אפשר בהחלט בזמן תקופת הלימודים לקחת קורסים ספציפיים ולאחר מכן להתחיל לעבוד, כך שתוכלו לצבור ניסיון כמו גם להעשיר את קורות החיים. בכך, תוכלו למנף את היכולת שלכם בעתיד להתקבל למשרות כמו גם לעבוד באירופה – בתנאי שכר משופרים ועם תמורה מלאה לכסף שלכם. לסיכום, הגשמת החלום נמצאת ממש בהישג ידכם.