אחד הדברים החשובים ביותר עבור סטודנטים הוא היכולת ללמוד כמו שצריך – גם כדי להצליח במבחנים, וגם כדי שיוכלו לקחת איתם את הדברים החשובים שהם לומדים, הלאה לחיים המקצועיים. ובשביל להשיג את המטרה הזו, חשוב שתסדרו לעצמכם סביבה לימודית שתאפשר לכם לשקוד על החומר. אחד הדברים שחשוב שיהיה לכם הוא חדר לימודים שישרת בדיוק את המטרה הזו. אז בין אם אתם עדיין גרים אם ההורים, או שאתם גרים בדירה שכורה, חשוב שתעצבו לכם חדר לימודים שמתאים לצרכים שלכם. אז כיצד עושים זאת? כל המידע במאמר שלפניכם.

שידת לימודים

אחד הדברים החשובים ביותר בחדר של סטודנטים הוא שידת הלימודים הקלאסית שמעטרת כל חדר סטודנטים באשר הוא. על השידה הזו תוכלו להניח את הלפטופ שלכם ולשקוד כמו שרק תרצו, ביום ובלילה. כמובן שתוכלו לגוון מעת לעת ולצפות באיזו סדרה בנטפליקס כדי שיהיה לכם גם זמן מהנה. כך או כך, חדר של סטודנטים חייב להכיל שידת לימודים!

כיסא איכותי

בגלל שאתם מתכוונים לחרוש שעות על גבי שעות בשידת הלימודים שלכם, מומלץ לרכוש כיסא איכותי כדי שלא יישבר לכם הגב בזמן הלמידה המרובה. כיום תוכלו למצוא מגוון רחב של כסאות משרדיים מהם תוכלו לבחור – הם מגיעים בגוונים, בגדלים ובתקציבים שונים – בחרו את הכיסא שהכי מתאים לכם לפי הפרמטרים הללו. אנו ממליצים לבחור בכיסא איכותי ואורטופדי, תודו לנו אחר כך!

עמדת מגירות

אחד הדברים החשובים ביותר בחדר המיועד ללימודים הוא סדר, לכן חשוב שתהיה לכם עמדת מגירות לאחסן את כל הקלסרים, העבודות והדפים שלכם – אחרת הדברים ילכו לכם לאיבוד, ובנוסף תחושת הבלגן תוציא אתכם מריכוז, ותפריע לכם ללמידה החשובה שלכם. תוכלו לרכוש שידת מגירות פשוטה בתקציב סטודנטיאלי – איך צורך להשקיע בריהוט יקר לחדר הסטודנטים שלכם.

צבעו את הקיר בירוק

הצבע הירוק הוא צבע שמעודד חשיבה ויצירתיות – לכן זה רעיון טוב לצבוע את החדר בירוק. צבע קיר רגוע יכול לעזור בהתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז ולהשרות שלווה. אך אם אתם לא מאוהדי הצבע, תוכלו לצבוע קיר אחד בירוק – או לחלופין לצבוע את החדר בצבע מרגיע כמו לבן למשל, כך תתרכזו רק בלמידה והמחשבה שלכם לא תנדוד למקומות אחרים.

 

 

לוח שעם

יש לכם המון עבודות הגשה, מבחנים ומשימות נוספות, ומרגישים שאתם לא מצליחים לעמוד בעומס של המשימות, והכל מבולגן לכם? יש לנו פתרון בשבילכם! תלו לוח שעם עם פתקים קטנים, וכתבו עליו את כל המשימות שלכם – כך לא תשכחו שום דבר ותוכלו לעמוד בקצב של הדברים. או שאם אתם פחות מתחברים ללוח שעם, רכשו לוח שנה גדול וכתבו עליו את המשימות שלכם – הכי חשוב, שהכול יהיה כתוב לכם באופן מסודר.

הוסיפו תאורה מתאימה

רוצים להפוך את חדר הסטודנטים שלכם לפוטוגני ואינסטגרמי? אורות מפוארים יכולים לעזור בכך. תוכלו להיות יצירתיים בבחירת התאורה, ולהוסיף מנורות קריאה מגניבות, כדורי תאורה ועוד. תאורה לא תהפוך את החדר רק לפוטוגני, היא גם תשרה בחדר אווירה ביתית ומרגיעה. אז אם אתם רוצים לשוות לחדר שיק ייחודי, הוספת מקורות תאורה יכולה לעשות את העבודה בצורה מושלמת.

לסיכום

חדר לימודים מאובזר, המשרה אווירה רגועה ושלוה יתרום רבות לרמת הריכוז שלכם, ולרמת התוצרים שתגישו במהלך הלימודים, וכן גם לציונים שלכם במבחנים. בין אם אתם לומדים לימודים טכנולוגיים, או הומניים – חשוב שיהיה לכם חדר ייעודי ללימודים, שם תוכלו להתנתק מכל הסחות הדעת, ופשוט להתרכז בלימודים שלכם בצורה הכי נקייה שיש.