קורס הכנה לצו ראשון הוא קורס בעל משמעות בעבור כל מי שרוצה להתברג לתפקידים יוקרתיים בצבא, מתוך הבנה כי מדובר בשלב מיון קריטי וחד פעמי. למעשה, התייצבות לצו הראשון צריכה להתבצע תוך הבנה כי מדובר ביום מיון שבמסגרתו נקבע הדפ"ר שיקבע לאיזה תפקידים אפשר להתמיין, במסגרת של יום המא"ה וכן ימי מיון ייעודים. מה היתרון של הקורס וכיצד הוא יכול לסייע? כל הפרטים בכתבה הבאה.

קורס הכנה לצו ראשון – כל מה שצריך לדעת

תהליך המיון בצבא הגנה לישראל מתבצע במסגרת של שני ימי מיון – צו ראשון ויום המא"ה. הכנה לצו הראשון היא זו שתעשה את ההבדל בין שירות משמעותי לבין שירות בתפקיד שאינו הולם את הכישורים שלכם. למעשה, יותר ויותר צעירים מבינים כי התקופה הצבאית היא תקופה משמעותית לא רק מבחינת השירות למדינה, אלא גם מבחינת היכולת לנצל את המעטפת של תפקידים יוקרתיים לטובת השתלבות עתידית בשוק התעסוקה, וקבלת יתרון על פני מועמדים אחרים. על כן, קורס הכנה לצו ראשון מהווה יתרון משמעותי, ממגוון רחב של סיבות. הסיבה הראשונה נובעת בשל היכולת לבצע דיוק והתאמה למבחנים הפסיכוטכניים המתקיימים במסגרת המיון, באופן המאפשר לכם להתנסות ולבחון את רמת הידע, ולדייק את עצמכם גם מבחינת הזמנים. לצד זה, הקורס משלב אפשרות לתרגל באופן קבוע את המבחנים וכן לבצע סימולציות שנועדו להפחית את החששות הטבעיים, ולהגיע כמה שיותר מוכנים. לחצו כאן, ובכך תוכלו לא רק לקבל פרטים נוספים אודות הקורס, אלא גם להעניק לעצמכם את ההזדמנות לקבל שפע של מידע המוצג דרך אתר צו ראשון.

המבנים בצו הראשון כוללים מגוון רחב של שאלות ומבחנים, החל ממבחן הוראות הנחשב למבחן הקשה ביותר והוא כולל את הבנת הנקרא וכן תשומת לב לפרטים, לצד מבחן אנלוגיה מילולית, מבחן חשיבה כמותית וכן מבחן אנלוגיות ומטריצות צורניות. יום המיון עצמו מתבצע משעות הבוקר ועד לשעות אחר הצהריים, ועל כן במסגרת קורס ההכנה ניתן לקבל את כל המידע והטיפים החשובים, רגע לפני שמתייצבים בלשכת הגיוס.

 

 

מדוע חשוב לעבור את הקורס ומה הוא כולל?

קורס הכנה לצו ראשון הוא קורס שנועד להכין אתכם ברמה הגבוהה ביותר לקראת יום המיון. מאחר ומדובר ביום מיון חד פעמי שעליו לא ניתן לחזור בשנית, צריך להגיע כמה שיותר מוכנים. שירות צבאי משמעותי הוא בעל חשיבות גם מבחינת האספקט של הקריירה אבל גם מבחינת היכולת להפגין את הכישורים ותחומי העניין. במסגרת הקורס תוכלו לתרגל בעיות כמותיות מסוג של הבנה הוראות, תרגול של סימול בעברית וכן אפשרות לאיפוס של תרגילים ומבחנים. לצד זה, הקורס מתמקד במיומנות של תרגול עבודה עם זמנים, מאחר ובמידה ואתם לא מסיימים לענות על התרגילים בזמן, לא ניתן להשלים אותם לאחר  מכן. מדובר בהזדמנות לשפר את הסיכויים להתקבל לתפקידים מבוקשים, כמו למשל ביחידת  8200. באתר צו ראשון ניתן לקבל מידע מורחב אודות קורס ההכנה, כמו גם לקרוא תגובות מצד מי שסיימו את הקורס, לטובת התרשמות אישית.

לסיכום

קורס הכנה לצו ראשון הוא קורס מומלץ בעבור כל מועמד/ת לגיוס לצה"ל. מדובר בקורס מקיף המאפשר לא רק להתנסות במגוון רחב של תרגילים וסימולציות, כחלק מהכנה מדוקדקת שנועדה לסייע לטובת השתלבות בתפקידים יוקרתיים, כמו למשל בחיל המודיעין או תקשוב. זה הזמן להיכנס לאתר צו ראשון, שם תוכלו לצאת לדרך.