אם אתם יוצאים בקרוב עם חברים ולא מחוברים כל כך למה שהולך עכשיו בעולם האלכוהול, המאמר הזה מיועד עבורכם. מה הולך להיות להיט בשולחן המשקאות שלכם ועל אילו משקאות פשוט אסור לכם לוותר? כל התשובות לפניכם.

וויסקי

וויסקי הוא משקה המופק מדגנים שונים שעברו תהליכים כמו הלטטה, זיקוק ויישון. הדגנים העיקריים שבהם משתמשים לייצור וויסקי הם שעורה, שיפון, תירס וחיטה. יש המון סוגים של וויסקי שאתם יכולים לשלב בילוי שלכם עם החברים אין ספק שוויסקי בלנדד יפתיע בטעמים שלו. וויסקי בלנדד הוא וויסקי שמכיל תזקיקים של וויסקי סינגל מאלט וויסקי סינגל גריין. זה כמובן מעניק לו טעם ייחודי ועשיר במיוחד ואין לנו ספק שאתם צריכים לנסות אותו בבילוי הבא שלכם עם החברים.

בירות

אם בא לכם לנקות קצת את הראש מהלימודים, אתם פשוט חייבים לשלב כמה בירות טובות באירוע שלכם. זה לא באמת משנה באיזו בירה תבחרו, אין לנו ספק שהן יהפכו את הבילוי עם החברים שלכם ללהיט. באופן כללי עולם הבירות נחלק לשניים, הבירות הבהירות והבירות הכהות. הבירות הכהות נחשבות לקצת יותר חזקות וכבדות, אך אין לנו ספק שגם הן יתאימו. אם בא לכם ללכת על בירות קלילות יותר, תמיד תוכלו לבחור בבירות כמו קורונה או הוגרדן. בתחום הבירות הכהות אנחנו בהחלט ממליצים לכם ללכת על לף בראון או משהו דומה.

 

 

יין

יין לבן או אדום, זה לא בילוי עם חברים בלי יין טוב. אז אולי היין עושה לכם אסוציאציה לבילוי קצת יותר רומנטי, אך האמת היא שזה ממש לא ככה. אם תשלבו יין בבילוי שלכם עם החברים מיד תוכלו להרגיש שהוא הופך לקליל וזורם הרבה יותר. יין לבן נחשב אמנם לקליל יותר, אך אנחנו בהחלט ממליצים לשלב גם יין אדום כדי שיהיה קצת גיוון בבילוי. אנחנו ממליצים לכם לבחור כמובן ביין כחול לבן כדי לתמוך ביוצרים המקומיים, כמו יין של ברקן, ירדן וכדומה. אם חשקה נפשכם ביין תוצרת חוץ, גם על זה לא תשמעו מאיתנו התנגדות.

קוניאק

קוניאק הוא למעשה סוג של ברנדי שמייצרים מיין לבן מזוקק. הקוניאק עובר תהליך דיי ארוך של זיקוק כפול ולאחר מכן יישון בחביות עץ אלות לתקופה של שנתיים לפחות. אם בעבר הקוניאק היה נחשב למשקה יוקרתי שלא כל אחד יכול להשיג, כיום אתם יכולים לשלב אותו בקלות בבילוי שלכם עם החברים. יש מגוון רחב של סוגי קוניאק והמבחר הוא פשוט לא נגמר וזה כמובן מהווה יתרון משמעותי מבחינתכם. אנחנו רק מקווים עבורכם שבמקום שאתם יוצאים אליו יש את כל הסוגים, בסופו של דבר אתם צריכים לטעום את זה בשטח.

טקילה

זוכרים את הטקילה הישנה והטובה? ובכן, דעו לכם שהיא חוזרת בגדול ואין מצב שהבילוי הבא שלכם עם החברים לא יכלול את הטקילה. ראו הוזהרתם, מדובר במשקה חזק מאד שמשפיע דיי מהר על התפקוד, כך שאם אתם באמת מתכוונים לשתות טקילה בבילוי הבא עם החברים שלכם, אין שום סרט בעולם שאתם עולים בסוף הערב על ההגה.

לסיכום

אין ספק שאם אתם רוצים שהבילוי הבא שלכם עם החברים יהיה בילוי כייפי, אנחנו ממליצים לכם לשלב את סוגי האלכוהול שסקרנו במאמר זה. מה שכן, לפני שאתם ממהרים להתפזר עם הכמויות של השתייה, קבעו בניכם מי יהיה הנהג התורן בערב הבילוי, אנחנו רוצים שתחזרו הביתה בשלום.