המודעות לאורח חיים בריא הפכה לחלק בלתי נפרד מהעידן המודרני. למעשה, כיום רבים מבינים את החשיבות של שגרת אימונים בחיי היום יום, בוודאי בעבור סטודנטים עסוקים שמקפידים להתאמן באופן קבוע לטובת שיפור סרגל המאמצים האישי. ההשפעה של שגרת אימונים קבועה תורמת לבריאות אבל גם מאפשרת לכם סטודנטים לשפר את ההישגים הלימודיים שלכם, בזכות השיפור שניתן ליצור ברמת הריכוז ובהתאם לכך הפרודוקטיביות בעקבות הפרשה של הורמונים לאחר האימון. על מנת שתוכלו ליצור שגרת אימונים נכונה, רצוי בהחלט לשלב גם תוספי תזונה ייעודים שיכולים לעזור לכם לשפר את הביצועים הספורטיביים שלכם. מהם? להלן סקירה מיוחדת:

תוסף תזונה קריאטין

אחד מתוספי התזונה הנמכרים ביותר לספורטאים מקצועיים כמו גם חובבים הוא תוסף תזונה קריאטין. אם שמעתם בעבר על התוסף הזה, באתר טבע בריא תוכלו למצוא את כל מה שרציתם לדעת על קריאטין ואף לבצע רכישה של התוסף אשר מאפשר בשימוש קבוע להגדיל את מספר החזרות בפעילות אנאירובית לצד הגדלה של נפח השריר. למעשה, קריאטין הוא חומר הקיים באופן טבעי בגוף האדם אולם בעקבות מחסור תזונתי קצב הייצור מואט ועל כן נטילה של תוסף תזונה זה מהווה דרך מצוינת לשפר את הביצועים באימונים.

תוסף תזונה אבקת חלבון

תוסף תזונה אבקת חלבון הוא תוסף המתאים לכל מתאמן והוא מאפשר לספק לגוף את החלבון לו הוא זקוק לטובת שיקום לאחר אימון כמו גם בניית נפח שריר. את התוסף ניתן כעת לרכוש אונליין במגוון טעמים ועם שימת דגש על ריכוז גבוה של חלבון לצד מינרלים נוספים הנספגים במהירות בגוף כאשר היתרון הבולט של אבקת החלבון נובע גם מתוך היותה אבקה עם מעט מאוד קלוריות ואחוזי שומן נמוכים.

תוסף תזונה חומצות אמינו

לחומצות האמינו תפקיד חשוב מאוד לתפקוד הכללי אבל גם בעבור שיפור ביצועים ספורטיביים מאחר והן מונעות את התהליך הקטבולי של הרס השריר בעקבות אימון ממושך ואינסטסיבי. כיום ניתן לבצע רכישה של תוסף תזונה עם ריכוז גבוה של חומצות אמינו מסועפות HMB או BCAA מתוך מטרה לשמור על מסת השריר כמו גם להביא להתאוששות מהירה יותר לאחר אימון. בעבור סטודנטים מדובר בתוסף תזונה מצוין שגם מסייע לטובת המשך שגרת הלימודים מיד לאחר שסיימתם להתאמן.

רוצים לדעת איך אפשר להעביר זמן פנוי? במיוחד בשביל זה הכנו לכם מדריך שיעזור לכם במציאת עיסוקים מעניינים למילוי הזמן. היכנסו לכתבה הבאה לפרטים>

תוסף תזונה פרוביוטיקה

תוסף תזונה פרוביוטיקה זוכה בשנים האחרונות לביקוש אדיר, וזאת בשל היותו תוסף המכיל חיידקים פרוביוטים המעכבים את החיידקים המסוכנים לגוף האדם מכניסה ושגשוג לקיבה כמו גם מונעים מרעלנים חופשיים להיות מופרשים ובהתאם לכך לחולל דלקות. מדובר בתוסף בעל חשיבות גדולה מבחינה בריאותית, בייחוד בעבור סטודנטים שנמצאים בשגרה לחוצה ועמוסה של אימונים ולימודים וזקוקים לבוסט של בריאות.

איך לבחור תוספי תזונה?

לאחר שהצגנו לכם את תוספי התזונה המובילים, עכשיו זה הזמן לבצע הזמנה ורכישה. יחד עם זאת, לא כל תוסף תזונה מתאים לכל סטודנט ועל כן קבלת החלטה לגבי התוסף הנכון בעבורכם צריכה להתבצע רק לאחר תיאום פגישה עם הרופא המטפל שלכם כמו גם תזונאי, כל זאת מתוך מטרה לבצע התאמה מדויקת לצרכים שלכם כמו גם לתוצאות של בדיקות הדם. בבדיקות דם ניתן לקבל תמונת מצב מדויקת בנוגע לחוסרים תזונתיים שתוספי התזונה יכולים לסייע לכם לטובת התגברות עליהם לצד הבנה כי הרקע, משקל, גובה וכן תדירות האימונים היא זו שתקבע איזה תוספי תזונה נדרש לשלב לטובת שיפור ביצועים.

*המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.